Tarjoukset

Hyödynnä kuukauden tarjouksemme

Apteekissamme on joka kuukausi rahanarvoisia ja edullisia tarjouksia laadukkaista tuotteista. 

AcidDuo 24 / 36 purutabl.

-20 %

Minisun D-vitamiinit 50 mikrog 200 tabl.

21,90 €

25,75 € / 0,13 €/kpl
Tarj. 0,11 €/kpl

Hylo Dual Intense 10 ml

22,90 €

27,10 € / 2710,00 €/l
Tarj. 2290,00 €/l

Abilar Vet Korvahuuhde eläimille 100 ml

14,90 €

18,80 € / 188,00 €/l
Tarj. 149,00 €/l

Symbiosys Alforex / Alforex+ 30 kaps.

28,90 €

32,07 € / 1,07 €/kaps.
Tarj. 0,96 €/kaps.

Fiilus Arkeen 30 purutabl. / 30 kaps.

10,90 €

13,00 € / 0,43 €/kpl
Tarj. 0,36 €/kpl

OtriBaby suolavesi­nenäsuihke 50 ml

6,20 €

7,75 € / 155,00 €/l
Tarj. 124,00 €/l

Posivil Fluzink imeskely­tabletit 40 tabl.

10,90 €

13,15 € / 0,33 €/kpl
Tarj. 0,27 €/kpl

Melarest 1,9 mg tai Melarest Tripla – 90/100 tabl. tai 60 tabl.

21,90 €

25,35 € / 0,25 €/tabl.
Tarj. 0,22 €/tabl.

Bethover B12 Vahva 100 kaps. / 120 tabl.

25,90 €

30,35 € / 0,25 €/kpl
Tarj. 0,22 €/kpl

Multivita Plus 200 tabl.

18,90 €

23,65 € / 0,12 €/tabl.
Tarj. 0,09 €/tabl.

A-vita Hydra+ nenäsuihke 20 ml

12,90 €

15,35 € / 767,50 €/l
Tarj. 645,00 €/l

Apteekki FluAcute Zinc+ 20 ml

16,90 €

20,50 € / 1025,00 €/l
Tarj. 845,00 €/l

Berocca Energy 60 poretabl.

24,90 €

27,65 € / 0,46 €/kpl
Tarj. 0,41 €/kpl

Idoform Caps 100 kpl

23,90 €

29,45 € / 0,39 €/kaps
Tarj. 0,24 €/kaps